Eksperci kredytowi - bezpłatne pośrednictwo finansowe

Eksperci kredytowi pomogą Ci porównać oferty kredytów hipotecznych i wybrać najkorzystniejszą opcję finansowania nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego. Na rynku działa wiele firm pośrednictwa finansowego, jednak najpopularniejsze to Expander, Notus Finanse i Lendi.

Expander – ekspert kredytowy

Expander działa na rynku od 20 lat i jest liderem sprzedaży kredytów hipotecznych. Usługi ekspertów kredytowych Expander są bezpłatne. W ofercie znajduje się 12 banków, w tym banki hipoteczne. Klienci mogą dokonać badania zdolności kredytowej oraz porównać kredyty mieszkaniowe, refinansowe i konsolidacyjne. Klient nie płaci prowizji (banki ponoszą koszty).

KONTAKT Z EKSPERTEM

Notus Finanse – ekspert kredytowy

Notus Finanse działa na rynku od 16 lat i posiada ponad 400 000 zadowolonych klientów. Eksperci Notus Finanse działają kompleksowo (pomagają skompletować dokumenty oraz przygotować wnioski kredytowe). W ofercie znajduje się 16 banków. Klienci mogą dokonać badania zdolności kredytowej oraz porównać kredyty hipoteczne bez dodatkowych kosztów. Nowością w ofercie jest obsługa online, która jest równie rzetelna jak podczas wizyty w oddziale.

KONTAKT Z EKSPERTEM

Lendi – ekspert kredytowy

Lendi działa na rynku od 2010 roku i jest czołową firmą pośrednictwa finansowego w Polsce (zatrudnia ponad 1200 ekspertów). Z szerokiej oferty Lendi skorzystało już 1 mln klientów, którzy cenią sobie wiedzę, umiejętności i doświadczenie w analizie kredytów na zakup mieszkania, domu lub działki. Usługi Lendi są bezpłatne, a obejmują przede wszystkim pomoc w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, badanie zdolności kredytowej, kompletowanie dokumentów i wypełnienie wniosku kredytowego.

KONTAKT Z EKSPERTEM

Powyższe zestawienie firm pośrednictwa finansowego nie stanowi oferty portalu i ma charakter poglądowy. Usługi ekspertów finansowych są bezpłatnie dla klientów indywidualnych poszukujących kredytu mieszkaniowego, refinansowego, konsolidacyjnego. Więcej informacji uzyskać można na oficjalnych stronach internetowych lub podczas bezpośredniego kontaktu, po wypełnieniu formularza kontaktowego.